Sekretär

256653

SEKRETÄR, Louis XV-stil, 1900-tal, fanerad med flera träslag, bemålad med figurscen, beslag i mässing, höjd 96, 83x48 cm, nyckel finns i utlämningen

fanérskador, måleri med krackeleringar

Rum 5

Sekretär

Budhistorik (9 bud)
1371339
2 400
1368864
1368864
1 800
1370125
1 700
1368864

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.