Nils Hansteen oljemålning

256652

HANSTEEN, Nils (1855-1912): Motiv med bark, signerad och daterad Nils Hansteen 1886, olja på duk, 17x27 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Monter 12

Nils Hansteen oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1373941
4 400
1373940
4 200
1373934
1373936
1373934
3 800

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.