Jorgo Krallis oljemålning

256651

KRALLIS, Jorgo (född 1937): "Valed'Oro", signerad och daterad Krallis -96, olja på duk, 13x16 cm

Konst, Måleri

Monter 12

Jorgo Krallis oljemålning

Budhistorik (26 bud)
1374101
1374099
3 800
1374098
3 600
1374096
3 400
1374094
3 200

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.