Soffgrupp France & Son

256644

SOFFA, FÅTÖLJ, Grete Jalk, France & Søn, Danmark, teak, lösa dynor klädda i grönt, soffans längd 196 cm

Tyget med skador, bruksslitage

Rum 8

Soffgrupp France & Son

Budhistorik (5 bud)
1372807
1372674
3 400
1372533
700
1367749
650
1366606
600

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.