Matbord

256630

MATBORD, 1900-tal, engelskt, regency-stil, mahogny, på 3 pelarfötter med hjultrissor i mässing, höjd 75, bredd 120, total längd 456 cm

slitage och skador

Rum 15

Matbord

Budhistorik (4 bud)

1373086
1372856
1 900
1365610
1364188

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.