Soffbord Hans J. Wegner för Andreas Tuck

256628

SOFFBORD, 1900-talets mitt, Hans J. Wegner för Andreas Tuck, Danmark, skiva i teak med ben i ek, brännmärkt FABRIKAT: ANDR.TUCK ARKITEKT: HANS J. WEGNER DENMARK MADE IN DENMARK, höjd 38, 186x62 cm

Smärre slitage på benen

Design, Möbler

Rum 10

Budhistorik (7 bud)
1373344
1372953
1366627
1 800
1366142
1365779

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.