Skrin allmoge

256623

PULPETSKRIN, enl uppgift Hälsingland, locket med invändig bemålning med otydlig datering 17??, höjd 19, 48x33 cm

Omfattande slitage, skador

Allmoge

Rum 3

Skrin allmoge

Budhistorik (5 bud)
1365973
450
1373264
450
1365973
1373263
1365973

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.