Silver

256618

BÄGARE/POKALER, 7 st, SNAPSGLAS, SKEDAR, 3 st, silver, 18/1900-tal, snapsglas invändigt förgyllt, höjd 5-13 cm
Total vikt 410 g1200

Delvis med gravyr

Silver

Monter 10

Silver

Budhistorik (2 bud)

1368234
1366838

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.