Fat och ljusstakar i tenn

256614

FAT, 1800-tal, tenn, diameter 35 cm, LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, gustaviansk stil, 1969, med pärlstavsdekor, kulfötter, höjd ca 12 cm

Slitage, fatet med omfattande skador

Diverse

Monter 10

Fat och ljusstakar i tenn

Budhistorik (6 bud)
1369193
500
1369827
500
1369193
450
1369826
1369193

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.