Te-Ve-stolen

256611

STOL, 1950-tal, "Te-Ve", Studio Ljungs Industrier AB Malmö, formgiven av Alf Svensson för Bra Bohag, stoppad sits samt ryggbricka klädd i ljusblå textil, sitthöjd ca 37 cm

Lagningar

Möbler, Design

Rum 12

Te-Ve-stolen

Budhistorik (14 bud)
1372998
1367519
1367519
1372971
750
1367519
700

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.