Spelbord omkring sekelskiftet 1900

256609

SPELBORD, gustaviansk stil, omkring 1900, fanerat i bl a alm, spelplan i intarsia, ljushållare, höjd 79, 100x51 cm

Ytslitage

Rum 6

Budhistorik (2 bud)

1372887
1369672

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.