Bestick silver Moskva 1800-tal

256600

BESTICK, 3 dlr, silver, skaft med niellodekor, Moskva 1857, bestående av: kniv med stålbald, gaffel och sked, vikt exkl. kniv ca 82,5 g

Kniv saknar stämplar Moskva 1857, monogram

Silver

Monter 14

Budhistorik (15 bud)
1374433
1374429
1374425
1374421
950
1374408
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.