Ring 18 k guld gammalslipad diamant

256598

RING, 18 k guld, gammalslipad diamant ca 0,50-0,60 ct samt en röd och grön sten, ringstorlek ca 19,5 mm, vikt ca 6 g

Röd och grön sten med repor och slitage

Guld/Smycken

Budhistorik (7 bud)
1372914
1 600
1372884
1372702
900
1372396
850
1371626
750

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.