Beck&Jung skulptur

256557

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Girocubes", signerad och daterad Beck o Jung 1977, 236/700, handgjuten aluminium, höjd 4,5 cm, 8x8 cm

Slitage

Silver, Konst, Skulptur

Monter 9

Beck&Jung skulptur

Budhistorik (15 bud)
1368674
2 600
1370606
2 400
1368674
1370604
1368674
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.