Punschmuggar i silver

256554

PUNSCHMUGGAR,4+4 st, silver, 1960-tal, invändigt förgyllda, vikt ca 257 g

Några med inskription

Silver

Monter 10

Punschmuggar i silver

Budhistorik (2 bud)

1372936
750
1368231
700

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.