Brevkortsalbum från tidigt 1900-tal

256548

BREVKORTSALBUM, ca 100 st, 1900-talets början, däribland svenska och danska kungliga bröllop, ryska landskapsbilder, diverse arkitektur, Stockholmsutställningen 1930 etc.

Gulnader, slitage

Diverse

Monter 10

Budhistorik (1 bud)

1365818
2014-07-11 16:47:21

2014-07-19 kl 21:09
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.