Fåtölj från Nordiska Kompaniet

256542

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, Nordiska Kompaniet, rosa klädsel, benställning i mahognyfanér, brickmärkt NK, r 564.203 c 50147, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Design

Rum 11

Budhistorik (7 bud)
1373162
700
1372917
650
1372917
550
1371579
500
1371579

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.