Rene von Barnekow oljemålning

256534

von BARNEKOW René(född 1914): Skördelandskap, signerad Barnekow, olja på duk 46x66 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Rene von Barnekow oljemålning

Budhistorik

2014-07-20 kl 12:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.