Emil Olsson oljemålning

256532

OLSSON, Emil (1890-1964): Modell i landskap, signerad Emil Olsson, olja på duk, 40x32 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Emil Olsson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1373911
1 300
1368756
1368534
1368533
500
1365952
450

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.