Jens Sinding Christensen oljemålning

256531

SINDING CHRISTENSEN Jens(1888-1980):Båtar i hamn, monogramsignerad, olja på duk, 50x70 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Budhistorik (4 bud)

1374028
600
1373993
500
1373969
1373705

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.