Stapelbara stolar i björk av Sven Markelius

256530

STOLAR, 5 st, Sven Markelius, 1930/40-tal, björk, stapelbara, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, skador

Möbler, Design

Rum 6

Budhistorik (26 bud)
1374104
1364882
1374103
1 900
1364882
1 800
1374102
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.