Stapelbara stolar i björk av Sven Markelius

256529

STOLAR, 6 st, Sven Markelius, 1930/40-tal, björk, stapelbara, sitthöjd ca 46 cm

Ställvis kraftigt slitage, skador

Möbler, Design

Rum 12

Budhistorik (8 bud)
1367132
600
1372100
600
1367132
550
1372099
500
1367132
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.