Esaias Thorén

256527

THORÉN, Esaias (1901-1981): "Vid Havet" signerad E. THORÈN, olja på pannå, 32x40

Konst, Måleri

Fack 7

Esaias Thorén

Budhistorik (5 bud)
1373896
5 000
1373296
1371262
3 800
1369705
1368532
1 700

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.