Lindorm Liljefors oljemålning

256524

LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Älgtjur i höstlandskap, signerad och daterad Lindorm L -76, olja på pannå, 41x56 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1372656
2 600
1368985
1365256
1364747
700

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.