Gjutjärnsgrind

256518

GRIND, 1900-talets första hälft, bemålat gjutjärn, höjd ca 88, bredd exklusive gångjärn och handtag 109 cm

Slitage, färgbortfall, rostangrepp

Möbler, Diverse

Rum 6

Gjutjärnsgrind

Budhistorik (19 bud)
1372918
1 600
1370868
1370868
1 300
1369263
1370867

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.