Gjutjärnsgrindar

256517

GRINDAR, 1 par, 1900-talets första hälft, bemålat gjutjärn, höjd ca 80, bredd 152 cm/st (inkl. gångjärn och kläpp)

Slitage, färgbortfall, rostangrepp, ej funktionsprövade

Möbler, Diverse

Rum 6

Gjutjärnsgrindar

Budhistorik (15 bud)
1370234
1 900
1370813
1 800
1370234
1 600
1370812
1370234
1 300

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.