Skåp barockstil

256514

SKÅP, på benställning, ek, barockstil, 1900-tal, höjd 134, 102x43 cm; nyckel finns

Fanerskador, lösa delar

Rum 14

Skåp barockstil

Budhistorik (19 bud)
1372376
2 600
1372371
2 400
1372167
1365527
1372166

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.