Peter Dahl litografi

256513

DAHL, Peter (född 1934): Gutår!, signerad Peter Dahl, färglitografi, 43x59 cm; oramad

Rum 1

Peter Dahl litografi
Budhistorik (12 bud)
1376772
850
1376168
1375387
750
1376167
750
1375387
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.