Soffbord Asplund

256512

SOFFBORD, 3 st, Asplund, höjd 41-45, diameter 48-58 cm

Bruksslitage, repor

Rum 6

Soffbord Asplund

Budhistorik (10 bud)
1365031
1369460
1 900
1365031
1 600
1365386
1365031

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.