Peter Dahl akvarell

256511

DAHL Peter (född 1934): Spelman, signerad Peter Dahl, akvarell på papper, 44x30,5 cm; oramad

Konst, Måleri

Rum 1

Peter Dahl akvarell

Budhistorik (21 bud)
1376891
8 600
1376890
8 400
1376886
8 200
1376888
8 200
1376886
8 000

Slutpris SEK:
8 600
824 EUR, 968 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.