Peter Dahl akvarell

256507

DAHL Peter (född 1934): Kurtiserande par, signerad Peter Dahl, akvarell på papper, 44x30,5 cm; oramad

Konst, Måleri

Rum 1

Peter Dahl akvarell

Budhistorik (20 bud)
1377750
11 500
1377269
11 000
1377748
11 000
1377269
10 500
1377747
10 000

Slutpris SEK:
11 500
1 102 EUR, 1 294 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.