Luca Postiglione oljemålning

256491

POSTIGLIONE Luca (Italien, 1876-1936): Donna, signerad, olja på duk, 38x25 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Luca Postiglione oljemålning

Budhistorik (13 bud)
1371959
7 600
1373610
7 400
1371959
7 200
1373609
7 000
1371959
6 800

Slutpris SEK:
7 600
733 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.