Dansk skinnfåtölj

256490

FÅTÖLJ, 1900-tal, sannolikt dansk, svart skinnklädsel, på ben i ek, lösa dynor, sitthöjd ca 42 cm

Slitage, märken

Möbler, Design

Rum 4

Dansk skinnfåtölj

Budhistorik (4 bud)

1371733
1371709
500
1371702
1363851

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.