Karmstolar "Triva" Bengt Ruda NK

256489

KARMSTOLAR, 2 st, 1900-talets mitt, Triva-serien, Bengt Ruda, NK, armstöd i teak, klädsel i petroleumfärgat ylle, etikettmärkta, sitthöjd ca 43 cm

Fläckar, slitage, märken

Möbler, Design

Rum 5

Karmstolar

Budhistorik (2 bud)

1365380
1364532

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.