Biografstolar med fem sitsar i björk

256485

BIOGRAFSTOLAR, 1900-talets mitt, björk, fem fällbara sitsar, totallängd ca 256, sitthöjd 44 cm

Slitage, smärre skador

Rum 6

Budhistorik (2 bud)

1371885
1367748

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.