Målning

256484

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Italiensk skönhet, otydligt signerad, olja på pannå, 11,5x7,5 cm

Ytmärke

Konst, Måleri

Monter 12

Målning

Budhistorik (10 bud)
1373467
750
1373456
700
1369818
650
1373455
600
1369818
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.