Bord med sandstensskiva

256480

BORD, betsad björk, skiva i sandsten, 1900-tal, kopplade ben, profilerad sarg, höjd ca 75, 80x50 cm

Smärre skador, slitage

Rum 5

Bord med sandstensskiva

Budhistorik (26 bud)
1372145
3 400
1372230
3 200
1372145
2 800
1370496
2 600
1370496
2 400

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.