Barskåp på hjul

256479

BARSKÅP, på hjul, 1960/70-tal, jakarandafanér, mässingsbeslag, uppfällbar ovansida, interiör med glashållare, höjd ca 72, 77x32 cm

Hyllplan saknas, solblekt, skador

Möbler, Design

Rum 6

Barskåp på hjul

Budhistorik (22 bud)
1372291
1 700
1372275
1 600
1371293
1371286
1 400
1366071
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.