Pallar industridesign

256478

PALLAR, 3 st, 1900-tal, bla Lindqvist Motala, höj och sänkbara, varierande mått

Bruksslitage

Möbler, Design

Rum 6

Pallar industridesign

Budhistorik (10 bud)
1371858
700
1368876
650
1371582
650
1368876
600
1371580
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.