KA Pehrson litografi

256476

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska blommor och fågel, signerad och daterad KA Pehrson -86,361/385, färglitografi, bildmått ca 27x34 cm

Fack 10

KA Pehrson litografi

Budhistorik (5 bud)
1372241
500
1371898
450
1371509
1371028
1366250

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.