Arbetsstolar Mercado Rehab

256474

ARBETSSTOLAR, 4 st, Mercado Coxit Rehab, 1900-talets andra hälft, stativ i stål, beklädda med röd galon, höj- och sänkbar sits samt ställbar rygg, etikettmärkta

Bruksslitage

Möbler, Design

Rum 11

Arbetsstolar Mercado Rehab

Budhistorik (23 bud)
1372437
2 800
1372434
2 600
1372431
2 400
1372428
1372425

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.