Mona Huss Wallin litografier

256471

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): (2 st), Fönsterutsikt och "Palmhuset", signerade M Huss W, P.T, samt 437/460, färglitografier, ca 45x52 respektive 41x33 cm

Gulnader

Fack 4

Mona Huss Wallin litografier

Budhistorik (18 bud)
1372708
1 300
1372649
1372707
1372649
1372706
950

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.