Poul Rönne oljemålning

256465

RÖNNE, Poul (DREWS Kai, Danmark 1884-1964): Interiör, signerad Poul Rönne, olja på duk, 50x40 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Poul Rönne oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1373535
1 300
1373538
1373535
1373529
1373534
950

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.