Sam Uhrdin olja på duk

256463

UHRDIN, Sam (1886-1964): Flicka vid eldstad, signerad Sam Uhrdin, olja på duk, 72x91 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Sam Uhrdin olja på duk

Budhistorik (8 bud)
1373758
3 800
1373707
3 600
1373515
3 400
1368535
3 200
1373514
3 200

Slutpris SEK:
3 800
371 EUR, 434 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.