Gustav Rudberg litografi

256462

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Motiv från Stockholm, Af Chapman, signerad Gustav Rudberg, 200/250, färglitografi, bladstorlek 49x69 cm

Gulnader

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 4

Gustav Rudberg litografi
Budhistorik (4 bud)

1373731
450
1373661
1369790
1365032

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.