Max Bilde Ylva Håkanson olja

256460

BILDE, Max (född 1919): (2) "En av mycket små målningar", signerad a tergo Bilde -63, olja på duk, 15x22 cm;
UTSTÄLLD: Gummesons Konstgalleri, 1965, katalognr 299
samt HÅKANSON Ylva (född 1941): Stilleben med frukter, signerad, olja på duk, 30x32 xm

1 med rispa

Monter 12

Max Bilde Ylva Håkanson olja

Budhistorik (1 bud)

1364860
2014-07-10 11:24:53

2014-07-20 kl 19:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.