Godchaux 1800-tal

256459

GODCHAUX (1800-talets andra hälft): Hönsgård, signerad, olja på duk, 65x50 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Godchaux 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
1373274
1373113
1 900
1368811
1 800
1366879
1 700
1365249
1 600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.