Oidentifierad konstnär

256458

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Fåglar vid kärr, otydligt signerad E Lemarch ?, olja på duk, 47x65 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (5 bud)
1374110
1374083
1374072
500
1374071
450
1365702

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.