Robert Thegerström etsningar

256451

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919): (2) Självporträtt samt Klippor, signerade Robert Thegerström, etsningar, ca 10x8 resp 7,5 cm

Gulnader, fläckar

Fack 17

Robert Thegerström etsningar

Budhistorik (2 bud)

1373308
1363902

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.