Axel Olson blandteknik

256448

OLSON, Axel (1899-1986): Strandfynd, signerad och daterad Axel Olson 11.9.69, blandteknik, bildmått ca 15x21 cm

Konst, Måleri

Fack 13

Axel Olson blandteknik

Budhistorik (10 bud)
1373253
1 700
1372401
1 600
1370814
1372400
1370814
1 400

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.